HSL - Challenge 01 -REZULTATI update 11.6...satnica

09.lipanj2016
povećaj sliku ždrijeb

ždrijeb

U srijedu 8.06.16 u 20.00h, u prostoru SC POT od strane predstavnika IOSS-a i klubova ,izvršen je ždrijeb prvog CHALLENGE turnira nove sezone HSL-a 2016/17 koji će se održati od 10.-12.06.16 u snooker klubu "POT"
Nikad veći broj prijavljenih natjecatelja zahtjevao je da se formira ždrijeb s čak 11 grupa .Dvojica prvoplasiranih u svakoj grupi ostvaraju pravo daljnjeg nastupa u 1/16 finalu koje se kao i sve mečevi do završetka turnira graju prema sistemu jednostavne eliminacije( k.o. modus)

ŽDRIJEB:

 

  GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 CERAJ (SC POT)   2:0  1:0 2 3:2 1
2 JUSUP (SC POT) 0:2   1:0 1 1:2 2
3 DOLENC (Zlatar)
0:1 0:1     0 0:2 3
  GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 PUPOVAC (Mr.Q)   2:0 2:0 2 4:0 1
2 GROZIĆ (SC POT) 0:2   2:0 1 2:2 2
3 HRTICA (SC POT) 0:2 0:2   0 0:4 3

 

 

 

  GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 BLAŽEKA(SC POT)    0:2 0:2   0 0:4  3
2 DŽIMBEG(SC POT) 2:0    1:2  1 3:2 2
3 VRANJANIN(POT ) 2:0 2:0   2 4:0 1
  GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 MIHAJLICA(POT)   2:0  2:0  2:0  6:0 1
2 DEAN (SC POT) 0:2   0:2  2:1 2:5  3
3 ČUDINA(SC POT)
0:2 2:1   2:0  4:3 2
  KRSTEVSKI(POT)
0:2  1:2 0:2    1:6 4

 

 

 

 

  GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 JAKOPOVIĆ(MR.Q)   2:0 1:2  1 3:2 1
2 ŠEBEK (SC POT) 0:2   2:1  1 2:3 3
3 MIOČIĆ (SC POT)  2:1  1:2   1 3:3 2
  GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 BOSNAR (SC POT)   2:0  2:1  2  4:1 1
2 BIŠKUP (SC POT) 0:2   0:2 0 0:4 3
3 VASUNG P.( POT) 1:2 2:0    1 3:2 2

 

 

 

  GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 TOPIĆ (SC POT)
  1:2 2:0  1 3:2  2
2 WRIGHT (SC POT) 2:1   0:2  1  2:3 3
3 RKMAN ( SC POT)
1:2  2:0   1  3:2 1
  GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 SKENDER (SC POT)    1:2 1:2 0 2:4 3
2 VUKOBRAT (SC POT)  2:1   0:2 1 2:3 2
3 VLAHOVIĆ (SC POT)  2:1  2:0   2 4:1 1

 

 

 

  GRUPA I 1 2 3 P fra pos
1 RATKOVIĆ (SC POT)
  2:0 2:1 2 4:1  1
2 MOMČILOVIĆ (POT)  0:2   2:0  1 2:2 2
3 FABEČIĆ (SC POT) 1:2 0:2   0 1:4 3
  GRUPA J
1 2 3 P fra pos
1 PAVLOVIĆ (SC POT)    1:2 0:2 0 1:4 3
2 ZOVKO (SC POT) 2:1   0:2 1 2:3 2
3 LEPESIĆ (SC POT) 2:0 2:0   2 4:0 1

 

 

 

  GRUPA K
1 2 3 P fra pos
1 KNEZOVIĆ( POT)    2:0 2:0   1:2 5:2 1
2 CERINSKI T  POT) 0:2     0:2 2:1 2:5  4
3 PILIPOVIĆ( POT) 0:2  2:0     1:2 3:4  3
4 HUSUL(Mosconi)  2:1 2:0  1:2   5:3 2

 

 Meč

1/16 finala

Rez. Meč

1/8 finale

Rez. Meč 1/4finale Rez. Meč 1/2finale Rez.
1 A1
CERAJ 1
- 0 1 CERAJ 2
2 F2 VASUNG P.
0 TOPIĆ 0
G2 TOPIĆ 2 1 CERAJ 0
3 K1 KNEZOVIĆ 1 VLAHOVIĆ 2
- 0 2 KNEZOVIĆ 0
4 - 0 VLAHOVIĆ 2
H1 VLAHOVIĆ 1 VLAHOVIĆ 2
5 C2 DŽIMBEG 2 MIHAJLICA 3
I2 MOMČILOVIĆ 0 3 DŽIMBEG 0
6 - 0 JAKOPOVIĆ 2
E1 JAKOPOVIĆ 1 2 JAKOPOVIĆ 0
7 D1 MIHAJLICA 1 MIHAJLICA 2
- - 0 4 MIHAJLICA 2
8 J2 ZOVKO 0 GROZIĆ 0 FINALE
B2 GROZIĆ 1 MIHAJLICA 3
9 D2 ČUDINA 2 RATKOVIĆ 0
H2 VUKOBRAT 1 5 ČUDINA 2
10 - 0 BOSNAR 1
F1 BOSNAR 1 3 ČUDINA 0
11 C1 VRANJANIN 1 VRANJANIN 2
- - 0 6 VRANJANIN 2
12 JUSUP 0 HUSUL 1
K2 HUSUL 2 VRANJANIN 0
13 J1 LEPESIĆ 1 RATKOVIĆ 3
- 0 7 LEPESIĆ 0
14 - 0 RKMAN 2
G1 RKMAN 1 4 RKMAN 1
15 E2 MIOČIĆ 0 RATKOVIĆ 2
I1 RATKOVIĆ 2 8 RATKOVIĆ 2
16 0 PUPOVAC 1
B1 PUPOVAC 1

Nakon svakog odigranog meča , ažuriraju se rezultati na :
Rezultati CHALLENGE 01

Igrači su dužni prijaviti svoj nastup voditelju turnira najmanje 20 minuta prije početka meča te uplatiti kotizaciju ( 60,00Kn) prije ulaska u sale sa stolovima Zagrijavanje po igraču je dozvoljeno maksimalno 5 minuta. .U slučaju kašnjenja igrača kao i nepoštivanjja dress code-a primijeniti će se bez iznimke odredbe discpilinskog pravilnika.

IMG


SATNICA :

DATUM VRIJEME (h) STOL 1 STOL 2 STOL 3 STOL 4 STOL 5
petak,10.6.          
mečevi -grupe 17.30 Jakopović - Šebek Pupovac - Grozić Skender- Vlahović Ratković - Momčilović Biškup - Vasung P.
  19.00 roll on -roll off (Miočić) roll on -roll off (Hrtica roll on -roll off
(Vukobrat)
roll on -roll off (Fabečić) roll on -roll off (Bosnar)
  20.30 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
subota,11.06.            
mečevi -grupe 9.00 Ceraj - Jusup Blažeka - Vranjanin Cerinski T.-Pilipović Knezović - Husul Dean -Čudina
mečevi -grupe 10.30 roll on -roll off (Dolenc,Topić) roll on -roll off (Džimbeg,Rkman) roll on -roll off (Mihajlica,Krstevski) roll on -roll off (Cerinski T.,Pilipović) roll on -roll off (Pavlović,Wright)
mečevi -grupe 12.00 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
mečevi -grupe 13.30 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
1/16 finala 15.30          
1/8 finala 17.45          
1/8 finala 20.00          
             
nedjelja,12.06.            
1/4 FINALE 10.00          
1/2 FINALE 11.30          
FINALE 17.30          


Napomene :
- Voditelj turnira ima pravo promijeniti broj stola na kojem će se igrati pojedini meč
- Voditelj turnira može odrediti da se odlučujući frame radi "održavanja" satnice u prihvatljivim okvirima igra u "six reds"modusu.

-Mećevi će se igrati prema "roll on -roll of" modusu što znači da nema čekanja i pauza, već se po završetu jednog meča odnah započinje s drugim bez obzira na grupu.
-
U slučaju da trojica natjecatelja u grupi imaju identičan broj pobjeda i istu frame razliku ,igrati će se "shoot out" s jednom crvenom kuglom (stavlja se uz mantinelu u liniji s rozom kuglom) odmah po završetu zadnjeg meča u grupi.
- za mečeve k.o runde koja se igra u nedjelju, dakle od 1/2 finala,propisan je dress code tipa B (dress code tip B ) i u drugom tipu odijevanja neće biti dozvoljen nastup.


Svim natjecateljima želimo uspješan nastup!

 

Darko Hojan